Anlatım Diğer

Yandex Disk’te Ücretsiz Olarak +32 GB Saklama Alanı Sahibi Olun

Yandex bize kayıt olduğumuzda ücretsiz olarak 10GB veri depolama alanı veriyor. Yeni kampanyası ile birlikte yandex disk mobil uygulaması üzerinden otomatik fotoğraf senkronizasyonu özelliğini aktif eden kişilere ücretsiz ve sınırsız olarak ek 32 GB saklama alanı veriyor. Yani totalde 42 GB veri saklama alanınız oluyor.

Peki nasıl oluyor ?

  • Telefonumuza eğer Android kullanıyorsak Google Play, IOS kullanıyorsak Appstore marketlerinden yandex disk uygulamasını indiriyoruz.
  • İndirdikten sonra varsa yandex hesabımıza giriş yapıyor, yoksa yeni hesap oluşturuyoruz. Yeni hesap oluşturmak maksimum 1 dakikanızı alıyor 🙂
  • Hesabımıza giriş yaptıktan sonra ayarlara gidiyoruz ve otomatik senkronizasyonu aktif ediyoruz.
  • 42 GB’lık diskiniz hayırlı olsun 🙂

NOT: Artı 32 GB için otomatik senkronizasyonu aktif ettiğimiz sırada 1-2 resim senkronize etse bile yeterli eğer mobil veri senkronizasyonu kapalı ise açın ya da işleminizi wifi üzerinden yapın ki 1-2 resim yüklensin. Sonrasında isterseniz senkronizasyonu kapatabilirsiniz.

 

Emre RENÇBER arkadaşıma hatırlatmasından dolayı teşekkür ediyorum 🙂

Yazar hakkında

Mehmet Enes YALÇIN

Selamlar ben Enes. Eğitim ve sosyal hizmetler alanındaki gelişmeleri takip etmeye ve gelişmeleri sizlerle paylaşmaya çalışıyorum.
*Medipol Üniversitesi SBF- Sosyal Hizmet
*Medipol Üniversitesi EF - Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik

e-posta: [email protected]

Bu konuya yazılmış yorumlar

Bu konuya yorum yaz

M.E.Y Tüm hakları saklıdır...
sayaç