Program

IBM SPSS 24 Programı İndir – Görsel Kurulum Desteği

Yazar - Enes Yalçın

Bu yazıda sizlere özellikle sosyal bilimler alanında daha yaygın bir şekilde kullanılan ve çalışmalarınızda istatistiksel analizler yaparken mutlaka kullanmanız gerekecek SPSS programını paylaşıyorum. Kurulum işlemlerini aşama aşama görsel destekli olarak takip edebilirsiniz.

Programın kötüye kullanımını önlemek amacıyla kurulum dosyalarını ve kurulum kılavuzunu sadece üniversite öğrencileri ve akademisyenlere paylaşma kararı aldım.

Dosyaları talep etmek için yapmanız gerekenler;

  • 1.Akademisyenler için:

Akademisyen olarak görev aldığınız üniversiteden edindiğiniz edu.tr uzantılı mail adresi ile iletisim@enesyalcin.com adresine elektronik posta atarak kurulum dosyalarını talep edebilirsiniz.

  • 2.Üniversite öğrencileri için;

Eğitim almakta olduğunuz üniversiteden edindiğiniz edu.tr uzantılı mail adresi ile iletisim@enesyalcin.com adresine elektronik posta atarak kurulum dosyalarını talep edebilirsiniz.

Eğer edu.tr uzantılı e postaya sahip değilseniz bir diğer yol olarak hotmail ya da gmail gibi e-posta servisleri üzerinden e-devlet ya da okulunuzdan talep ettiğiniz öğrenci belgesini PDF formatında iletisim@enesyalcin.com adresine elektronik posta atarak kurulum dosyalarını talep edebilirsiniz. Öğrenci belgeniz sadece üniversite öğrencisi olduğunuzu teyit etmek amaçlıdır. 3. tekil şahıslarla paylaşılmaz.

Kontroller sağlandıktan sonra tarafınıza kurulum dosyaları ve kurulum için adım adım yapılması gerekenler kurulum kılavuzu şeklinde iletilecektir.

Not: Göndereceğim programın kullanım süresi yoktur. Süresiz kullanıma sahiptir.

Not2: Bu şartlar sağlamayan elektronik postalar dikkate alınmayacak ve kurulum dosyaları iletilmeyecektir.

Not3: Eğer yukarıdaki belirttiğim şartları sağlayamayacak durumda olanlar varsa alternatif olarak https://www.ibm.com/products/spss-statistics adresinden SPSS programının 14 günlük deneme sürümünü edinebilirler.  14 günün sonunda programı satın almaları gerekecektir.

Herkese şimdiden iyi çalışmalar diliyor ve ülkemize katkı sağlayacak bilimsel çalışmalarınızda başarılar diliyorum.

M.Enes YALÇIN

Seçmece Yorumlar;

Filiz

İnterneti en başta kapattım.Tüm adımları takip ettim ve sorunsuz bir şekilde çalıştı. Süpersiniz. Teşekkür ederim

selenter

bilgisayar özürlüyümdür 🙂 o kadar ayrıntılı anlatmışsınız ki gerçekten kolayca yüklendi. çok teşekkürler emekleriniz ve bizlerle paylaştığınız için…

 

Mahmut Şahin

Kardeşim sitelerde crack ve versiyon aramaktan maymuna dönmüşken hızır gibi yetiştin ne kadar teşekkür etsem azdır. ellerine sağlık… Ama asıl kabus şimdi başlıyor anketlerin tek tek girilmesi…. :((

Fatih

Enes Yalçın Bey mükemmel bir çalışma olmuş ellerinize sağlık tebrik ediyorum sizleri bu faydalı çalışmanızdan dolayı..

Yazar hakkında

Enes Yalçın

Selamlar ben Enes. Eğitim alanındaki gelişmeleri takip etmeye ve gelişmeleri sizlerle paylaşmaya çalışıyorum.
*Medipol Üniversitesi SBF- Sosyal Hizmet
*Medipol Üniversitesi EF - Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik
Acil iletişim için instagram adresim,
instagram: @enes_yalcn
e-posta: iletisim@enesyalcin.com
Enes Yalçın kimdir? @hakkımda

Bu konuya yazılmış yorumlar

Bu konuya yorum yaz